osm2cdr.com
Hazır harita · OSM verisi

Abchoukouri haritası

Köy · Kanem

A ready-made vector map with buildings, roads and features — for CAD, GIS and print. Download after signing in.

Bir format seçin
Tüm 140 format Kendi alanını ayarla
140 formatOSM verisigirişten sonra indirme
K
© OpenStreetMap
Sınır · Abchoukouri · OpenStreetMap
BinalarYollarSuYeşillikSınır
Abchoukouri haritası
Abchoukouri
Kanem

Harita pasaportu

140
Formatlar
Türköy
Koordinatlar13.31° K, 15.87° D
Elevation≈291 m
OSM data2026-10-05
Haritayı kendinize göre ayarlayın

Abchoukouri alanını yapılandırıcıda açın ve görevinize göre katmanları, stili, formatı ve koordinat sistemini değiştirin.

Yapılandırıcıda aç

Haritada varsayılan olarak neler var

Harita varsayılan olarak böyle oluşturulur — her parametre yapılandırıcıda değiştirilebilir.

Format
PDF seç
Katmanlar
Yollar, Binalar, Su, Yeşillik, POIdeğiştir
Stil
Standart (renkli)değiştir
Detay
otomatik · alan boyutuna göredeğiştir
Kapı numaraları
İlgi noktaları
kafeler, mağazalar ve servisler dışında hepsi — onları yapılandırıcı eklerdeğiştir
Koordinat sistemi
WGS 84 (otomatik)değiştir
Sayfa boyutu
Rölyef ve ızgara
kapalıdeğiştir

Abchoukouri haritasını 140 formatta indirin

Aynı OpenStreetMap veri seti — yazılımınıza uygun formatta. Göreve göre seçin: CAD, vektör, GIS, 3D veya baskı.

Popüler formatlaren yaygın formatlar
EN YAYGIN
PDFbaskı ve görüntüleme için.pdf
CDRCorelDRAW için.cdr
SVGIllustrator, Inkscape, web için.svg
GeoJSONQGIS ve web haritaları için.geojson
DWGAutoCAD, nanoCAD, BricsCAD için.dwg
CADçizim ve tasarım
DWGFREE
AutoCAD.dwg
DXFFREE
CAD aktarımı.dxf
CDRFREE
CorelDRAW.cdr
DGNFREE
MicroStation.dgn
Vektörillüstrasyon ve web
SVGFREE
Web · vektör.svg
AIFREE
Illustrator.ai
EPSFREE
Baskı üretimi.eps
PDFFREE
Vektör · baskı.pdf
GISkoordinatlı veriler
GeoJSONFREE
GIS · veri.geojson
ShapefileFREE
QGIS · ArcGIS.shp
KMLFREE
Google Earth.kml
GeoPackageFREE
GeoPackage.gpkg
3Dhacim ve modeller
STLFREE
3D baskı.stl
OBJFREE
3D model.obj
glTFFREE
3D · web.gltf
DAEFREE
Collada.dae
Baskıraster ve şablonlar
PNGFREE
Raster · saydamlık.png
JPGFREE
Raster.jpg
PDFFREE
Baskı şablonu.pdf
TIFFFREE
Baskı üretimi.tif
Tüm 140 format aç

Location of Abchoukouri

Distance and direction to the nearest centres

Abchoukouri lies 37.5 km to the south-west of Massakory مسكوري.

Nearest city
Massakory مسكوري — 37.5 km to the south-west
Region centre
Kanem — 212.4 km to the north

Komşu yerler ve bölgeler

Komşu şehirlere, ilçelere ve bölgelere geçin — her birinin aynı formatlarda hazır bir vektör haritası var.

Yakında

N'Djaména انجمينا1 092 066 · 159 km · ŞehirMaroua3 119 000 · 344 km · ŞehirGaroua1 703 000 · 520 km · ŞehirYola336 648 · 587 km · ŞehirNgaoundéré903 000 · 711 km · ŞehirGeneina252 744 · 711 km · ŞehirBauchi316 173 · 736 km · ŞehirKano2 395 375 · 811 km · Şehir

Abchoukouri hakkında

Abchoukouri, OpenStreetMap verilerine dayalı hazır bir vektör haritadır. Bu bir görüntü değil, herhangi bir profesyonel yazılımda düzenlenebilen binalar, yollar, su nesneleri, yeşillik ve ilgi noktalarından oluşan yapılandırılmış katmanlardır. Bu bölge «Kanem» bölgesine aittir.

Harita, AutoCAD ve CorelDRAW'da altlık olarak, QGIS ve ArcGIS'e katman yüklemek için, basılı şema ve planlar hazırlamak için ya da tasarım ve navigasyon temeli olarak kullanışlıdır. WGS 84 koordinat sisteminde, DWG, DXF ve SVG'den GeoJSON, Shapefile ve 3D modellere kadar 130'dan fazla format mevcuttur.

140format
WGS 84koordinat sistemi

Çevrede neler var

Yakınlardaki orman, su, hizmetler ve yollar

🌳 Doğa

  • 🌲Orman30 km
  • 💧Nehir Bahr el Ghazal9 km
  • 🌊Göl9.1 km
  • 🏖️Deniz kıyısı50 km

🏢 Hizmetler

  • 🏫Okul22.2 km
  • 🧸Anaokulu50 km
  • 🛒Mağaza16.3 km
  • 💊Eczane50 km
  • 🏥Hastane17.7 km

🛣️ Yol

  • 🏙️Şehir Massakory مسكوري37.5 km GB
  • 🚉Tren istasyonu50 km

Rölyef

★ yeni · rölyef haritalarından

Yükseklik ve arazi karakteri

📏 Ortalama yükseklik
291 m
↕️ Aralık
286–297 m
🗻 Karakter
Düz arazi

Yükseklikler sayısal yükseklik modellerinden (Copernicus GLO-30) hesaplanır. Yükseklik farkı — 11 m.

Abchoukouri haritası nasıl görünüyor

Aynı yer üç render stilinde. Binalar, yollar, su ve yeşillik her formata kayıpsız aktarılır.

Çizim (CAD) — Abchoukouri haritası
Çizim (CAD)
Koyu zemin üzerine konturlar — DWG ve DXF için
Standart vektör — Abchoukouri haritası
Standart vektör
Binalar, yollar ve yeşillikle renkli harita
Baskı şablonu — Abchoukouri haritası
Baskı şablonu
PDF ve baskı üretimi için hazır şablon

Komşularla karşılaştırma

Bu yerin 30 kilometre yarıçapındaki komşularına kıyasla durumu.

30 km yarıçapında karşılaştırma için 666 yer.

Sıkça sorulan sorular

osm2cdr.com adresini açın, haritada istediğiniz alanı seçin, bir format seçin ve dışa aktarmayı başlatın. Haritaların çoğu birkaç saniye içinde hazır olur.
Abchoukouri haritası 140'dan fazla formatta mevcuttur: CDR, DWG, DXF, SVG, AI, EPS, PDF, PNG, GeoJSON, KML, Shapefile, GeoTIFF ve diğerleri.
Bir format seçin: 140 formatın tümü kullanılabilir, alan sınırı yoktur. İndirme siteye giriş yaptıktan sonra yapılır ve fiyatı ödemeden önce görürsünüz.
Hizmet, aylık olarak güncellenen OpenStreetMap verilerini kullanır.
Oluşturma süresi alanın büyüklüğüne bağlıdır. Hazır olduğunda e-posta ile bildirim alırsınız.