osm2cdr.com
Hazır harita · OSM verisi

Markham haritası

Şehir · Ontario · 338K · 212 km2

A ready-made vector map with buildings, roads and features — for CAD, GIS and print. Download after signing in.

Bir format seçin
Tüm 140 format Kendi alanını ayarla
140 formatOSM verisigirişten sonra indirme
K
© OpenStreetMap
Sınır · Markham · OpenStreetMap
BinalarYollarSuYeşillikSınır

Harita pasaportu

212 km2
Alan
56 632
Binalar
2 265 km
Yollar
2 173
İlgi noktaları
Türşehir
Nüfus338K
Koordinatlar43.88° K, 79.29° B
Elevation≈207 m
OSM data2026-10-05
Haritayı kendinize göre ayarlayın

Markham alanını yapılandırıcıda açın ve görevinize göre katmanları, stili, formatı ve koordinat sistemini değiştirin.

Yapılandırıcıda aç

Haritada varsayılan olarak neler var

Harita varsayılan olarak böyle oluşturulur — her parametre yapılandırıcıda değiştirilebilir.

Format
PDF seç
Katmanlar
Yollar, Binalar, Su, Yeşillik, POIdeğiştir
Stil
Standart (renkli)değiştir
Detay
otomatik · alan boyutuna göredeğiştir
Kapı numaraları
bu ölçekte görünmezdeğiştir
İlgi noktaları
yalnızca büyük nesnelerdeğiştir
Koordinat sistemi
WGS 84 (otomatik)değiştir
Sayfa boyutu
Rölyef ve ızgara
kapalıdeğiştir

Markham haritasını 140 formatta indirin

Aynı OpenStreetMap veri seti — yazılımınıza uygun formatta. Göreve göre seçin: CAD, vektör, GIS, 3D veya baskı.

Popüler formatlaren yaygın formatlar
EN YAYGIN
PDFbaskı ve görüntüleme için.pdf · ≈ 6 MB
CDRCorelDRAW için.cdr · ≈ 1.1 MB
SVGIllustrator, Inkscape, web için.svg · ≈ 1.2 MB
GeoJSONQGIS ve web haritaları için.geojson · ≈ 2.7 MB
DWGAutoCAD, nanoCAD, BricsCAD için.dwg · ≈ 537 KB
CADçizim ve tasarım
DWGFREE
AutoCAD.dwg · ≈ 36.7 MB
DXFFREE
CAD aktarımı.dxf · ≈ 44.3 MB
CDRFREE
CorelDRAW.cdr · ≈ 2.1 MB
DGNFREE
MicroStation.dgn · ≈ 9.3 MB
Vektörillüstrasyon ve web
SVGFREE
Web · vektör.svg · ≈ 16 MB
AIFREE
Illustrator.ai · ≈ 13.1 MB
EPSFREE
Baskı üretimi.eps · ≈ 12.8 MB
PDFFREE
Vektör · baskı.pdf · ≈ 13.6 MB
GISkoordinatlı veriler
GeoJSONFREE
GIS · veri.geojson · ≈ 37.1 MB
ShapefileFREE
QGIS · ArcGIS.shp · ≈ 9.1 MB
KMLFREE
Google Earth.kml · ≈ 69.9 MB
GeoPackageFREE
GeoPackage.gpkg · ≈ 23.4 MB
3Dhacim ve modeller
STLFREE
3D baskı.stl · ≈ 914 KB
OBJFREE
3D model.obj · ≈ 356 KB
glTFFREE
3D · web.gltf · ≈ 660 KB
DAEFREE
Collada.dae · ≈ 610 KB
Baskıraster ve şablonlar
PNGFREE
Raster · saydamlık.png · ≈ 10.7 MB
JPGFREE
Raster.jpg · ≈ 2.7 MB
PDFFREE
Baskı şablonu.pdf · ≈ 13.6 MB
TIFFFREE
Baskı üretimi.tif · ≈ 25.5 MB
Tüm 140 format aç

Ontario haritaları

Yakındaki şehirler ve ilçeler — her harita indirmeye hazır.

Komşu yerler ve bölgeler

Komşu şehirlere, ilçelere ve bölgelere geçin — her birinin aynı formatlarda hazır bir vektör haritası var.

Yakında

Gatineau291 041 · 339 km · ŞehirDetroit632 464 · 351 km · ŞehirPittsburgh411 647 · 387 km · ŞehirLaval438 366 · 480 km · ŞehirMontréal1 762 949 · 488 km · ŞehirNewark311 549 · 548 km · ŞehirPhiladelphia1 603 797 · 551 km · ŞehirJersey City292 449 · 556 km · Şehir

Dünyadaki benzer şehirler

Butterworth339 132Uberaba337 836Jubail337 778Barisal339 308
Markham haritası
Markham
Ontario · 338K

Markham hakkında

Analitik Profil: Markham Markham yüksek bina yoğunluğuna sahiptir: km² başına 266 bina — bu büyüklükteki şehirlerin ortalamasının belirgin şekilde üzerinde. Yeşil alanlar şehrin %29.4'sini kaplar. Kapsamlı bir toplu taşıma ağı (1,448 durak) yüksek hareketlilik sağlar.

Güçlü Yönler 81/100 Bağlanabilirlik Yüksek düzeyde bağlantılı sokak ağı 67/100 Yeşil Örtü Orta düzeyde yeşil örtü 42/100 Ticaret Temel ticari altyapı İlginç Bilgiler 🛣️ The total road length of Markham is 2,264 km. 🏗️ Markham şehrinde kişi başına 0.17 bina düşmektedir. 🌳 Markham sakinlerinin her birine 330 m² yeşil alan düşmektedir.

🍽️ Markham şehrinde yaklaşık 325 restoran ve kafe bulunuyor — 1.000 kişiye 1.0.

56 632bina
2 265 kmyollar ve sokaklar
2 173nesne
140format
WGS 84koordinat sistemi

Markham haritasında neler var

Harita, Markham bölgesinin tüm alanını idari sınırlar içinde kapsar — 212 km2. Yeşil alanlar bölgenin %29.4'ini kaplar. Her katman indirmeden önce açılıp kapatılabilir.

56 632bina
Ayrı katmanlarda binalar
konut48602
ticari522
sanayi305
2 265km
Sınıflandırmalı yollar
primary roads57 km
service roads854 km
cycleways44 km
2 173POI
İlgi noktaları
banks51
cafes85
fuel stations33
Ana caddeler
Highway 7Kennedy RoadWoodbine AvenueWarden AvenueMcCowan Road16th Avenue
Önemli yerler · 6
›MARKHAM Sign
›Rouge Valley Trail
›Firefighters Memorial sculpture
›Cham Shan Ci En Temple
›al-Hussain Foundation Centre
›Olive Branch Community Church

Markham haritası nasıl görünüyor

Aynı yer üç render stilinde. Binalar, yollar, su ve yeşillik her formata kayıpsız aktarılır.

Çizim (CAD) — Markham haritası
Çizim (CAD)
Koyu zemin üzerine konturlar — DWG ve DXF için
Standart vektör — Markham haritası
Standart vektör
Binalar, yollar ve yeşillikle renkli harita
Baskı şablonu — Markham haritası
Baskı şablonu
PDF ve baskı üretimi için hazır şablon

Markham altyapısı

OpenStreetMap verilerine göre bölgede neler var.

539
Yeme-içme
717
Mağazalar
4
Oteller
1 448
Ulaşım
5
Parklar
8
Su

Yoğunluk ve doygunluk

Kilometrekare başına kaç nesne düşüyor — OpenStreetMap verilerine göre.

267
bina/km²
10,7
km/km²
10
POI/km²
29,4%
yeşillik

Harita nasıl kullanılıyor

Markham için aynı veri seti — farklı görevler için: çizimden 3D baskıya.

Mimari ve tasarım
Çizimler ve planlamalar için altlık ve bina konturları.
DWG / DXF
Tasarım ve illüstrasyon
Posterler, şemalar ve kimlik tasarımı için vektör harita tabanı.
SVG / AI
GIS ve analiz
QGIS, ArcGIS ve mekansal analiz için koordinatlı katmanlar.
GeoJSON / SHP
3D baskı ve modeller
Baskı ve görselleştirme için bina ve arazi rölyefi.
STL
Navigasyon ve izler
Navigatörler ve rota uygulamaları için harita verileri.
Garmin
Baskı ve yayıncılık
Baskı üretimi için hazır harita şablonu.
PDF

Önemli yerler

Markham müzeleri, anıtları ve dikkat çeken yerleri OpenStreetMap verilerine göre — her biri harita bağlantısıyla.

⭐
MARKHAM Sign
Gezilecek yerOSM
⭐
Rouge Valley Trail
Gezilecek yerOSM
⭐
Rouge Valley Trail
Gezilecek yerOSM
🗿
Firefighters Memorial sculpture
AnıtOSM
⛪
Cham Shan Ci En Temple
İbadet yeriOSM
⛪
al-Hussain Foundation Centre
İbadet yeriOSM
⛪
Olive Branch Community Church
İbadet yeriOSM
🎨
Irena Art Gallery
GaleriOSM
⛪
St. Mark Coptic Orthodox Church
İbadet yeriOSM
⛪
Gates of Zion
İbadet yeriOSM
🕯️
Marshall McLuhan
Anma yeriOSM
🎨
Modern Bright Open Art studio
GaleriOSM
🕯️
Cenotaph
Anma yeriOSM
⛪
The Village Church
İbadet yeriOSM
🎬
Cineplex Cinemas Markham and VIP
SinemaOSM

Doğa ve yeşil alanlar

Markham parkları, meydanları ve su nesneleri OpenStreetMap verilerine göre — her şey ayrı katmanlar halinde haritaya aktarılır.

111,8
km² yeşillik
29,4%
yeşil örtü
5
park
8
su nesnesi
Parklar ve meydanlar
›Milne Dam Conservation Park · 124 ha
›Rouge Valley Park · 41 ha
›Valley View Park · 37 ha
›Milliken Mills · 31 ha
›German Mills Meadow and Natural Habitat · 28 ha
Su nesneleri
›Swan Lake · göl
›Little Rouge River · göl
›Little Rouge Creek · göl
›Toogood Pond · göl
›Rouge River · nehir
›German Mills Creek · nehir
›Mount Joy Creek · dere
›Berczy Creek · dere

Toplu taşıma

OpenStreetMap verilerine göre duraklar ve istasyonlar.

1 438
otobüs durağı
3
tren istasyonu
7
tramvay durağı

Markham toplu taşımacılığı 1 438 otobüs durağı, 3 tren istasyonu ve 7 tramvay durağı içerir. Tüm duraklar ve istasyonlar haritaya ayrı bir katman olarak dahil edilir.

Sokaklar ve yollar

Türlerine göre sınıflandırılmış yollar — OpenStreetMap verilerine göre.

854,2 km
service roads
768,1 km
residential streets
247,3 km
tertiary roads
185,1 km
secondary roads
58,2 km
motorways
57,9 km
primary roads
49,2 km
unclassified roads
44,9 km
cycleways

Markham sokak ağı — OpenStreetMap verilerine göre türlerine göre sınıflandırılmış 2 265 km yol.

Adlandırılmış sokaklar
›Highway 7 · 28,8 km
›Kennedy Road · 18,7 km
›Woodbine Avenue · 18,6 km
›Warden Avenue · 18,2 km
›McCowan Road · 17,8 km
›16th Avenue · 17,5 km
›19th Avenue · 14,7 km
›Donald Cousens Parkway · 14,6 km

Restoranlar ve kafeler

OpenStreetMap verilerine göre yeme-içme mekanları.

85
kafe
7
bar
173
fast food

Markham içinde OpenStreetMap 539 yeme-içme mekanı kaydeder — restoranlar, kafeler, barlar ve fast-food noktaları.

Mağazalar ve perakende

OpenStreetMap verilerine göre perakende.

717
mağaza

Markham içinde OpenStreetMap 717 mağaza ve perakende noktası kaydeder. Başlıca kategoriler: Güzellik, Giyim, Kuaför, Oto tamir, Bakkal, Süpermarket.

Güzellik59Giyim57Kuaför51Oto tamir31Bakkal30Süpermarket29Cep telefonu21Ayakkabı20Fırın19Vacant17

Eğitim

OpenStreetMap verilerine göre okullar, üniversiteler ve kütüphaneler.

2
okul
1
üniversite
6
kütüphane
7
anaokulu

Okullar: China Canada Math Academy, Westfield Secondary School. Üniversiteler: Brooklyn College. Kütüphaneler: Markham Public Library - Cornell Branch, Markham Public Library - Markham Village Branch, Markham Public Library - Aaniin Branch, Markham Public Library - Angus Glen Branch, Markham Public Library - Milliken Mills Branch, Markham Public Library - Thornhill Branch.

Sağlık

OpenStreetMap verilerine göre hastaneler, eczaneler ve klinikler.

34
eczane
86
klinik

Nerede kalınır

OpenStreetMap verilerine göre oteller, hosteller ve misafirhaneler.

4
konaklama yeri
Oteller ve misafirhaneler
›Camp Chimo
›Signature Condo · Apart daire
›Toronto Marriott Markham · Otel
›Liberty Suites Hotel · Otel

Haritada neler var

Markham haritasının her katmanı indirmeden önce açılıp kapatılabilir.

Harita katmanları
›Binalar: 56 632
›Yollar: 2 265 km
›İlgi noktaları: 2 173
›Yeşil alanlar: 111,8 km²

Önemli rakamlar

Markham için OpenStreetMap verilerine dayalı özet.

Binalar56 632
Konut binaları48 602
Ticari binalar522
Yollar2 265 km
Yeşil alanlar111,8 km²
Yeşil örtü29,4%
Yeme-içme mekanları539
Mağazalar717
İlgi noktaları2 173
Otobüs durakları1 438
Tren istasyonları3
Eczaneler34
Önemli yerler15

Komşularla karşılaştırma

Bu yerin 30 kilometre yarıçapındaki komşularına kıyasla durumu.

30 km yarıçapında karşılaştırma için 41 yer.

🌿 Yeşillik100 üzerinden 45. yüzdelik
🏠 Yapılaşma100 üzerinden 95. yüzdelik
🛣️ Yollar100 üzerinden 24. yüzdelik

Sıkça sorulan sorular

osm2cdr.com adresini açın, haritada istediğiniz alanı seçin, bir format seçin ve dışa aktarmayı başlatın. Haritaların çoğu birkaç saniye içinde hazır olur.
Markham haritası 140'dan fazla formatta mevcuttur: CDR, DWG, DXF, SVG, AI, EPS, PDF, PNG, GeoJSON, KML, Shapefile, GeoTIFF ve diğerleri.
Bir format seçin: 140 formatın tümü kullanılabilir, alan sınırı yoktur. İndirme siteye giriş yaptıktan sonra yapılır ve fiyatı ödemeden önce görürsünüz.
Hizmet, aylık olarak güncellenen OpenStreetMap verilerini kullanır.
Oluşturma süresi alanın büyüklüğüne bağlıdır. Hazır olduğunda e-posta ile bildirim alırsınız.